מאמנת כושר

מתי בפעם האחרונה מצאתם את עצמכם מזיעים למען מטרה בריאותית נעלה? מתי בפעם האחרונה הרגשתם את תחושת הסיפוק הנלווית למאמץ הנובע מאימון כושר גופני? מתי בפעם האחרונה הענקתם לגוף שלכם תכנית אימונים אישית המותאמת למטרות בריאותיות ספציפיות?

באמצעות סדרת אימונים אישית הנבנית במיוחד עבורכם, תוכלו גם אתם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות הן ברמה הפיזית גופנית והן ברמה המנטאלית –רגשית. אימונים אישיים המועברים על ידי מאמן או מאמנת כושר, מעמידים לרשות כל אחד את היתרונות הבאים:

  • תכנית עבודה המבוססת על מבדק ואבחון רפואי אישי
  • התאמת תכנית האימון לסגנון החיים הפרטי של כל אחד ואחת מכם ובהתאם למטרות האימון
  • השגת תוצאות לטווח הקצר והרחוק
  • הקניית ערכים כגון משמעת עצמית וטיפוח יכולת ההתמדה האישית
  • ועוד.

אימוני כושר אישיים המועברים על ידי מאמן או מאמנת כושר אישית, מיועדים למגוון נרחב של מטרות,החל מהרצון לשמור על הכושר הגופני, דרך הרצון לחטב ולעצב את הגוף ועד למגוון מטרות וצרכים בריאותיים, לרבות, אימוני הרזיה ואימוני כושר למטרות שיפור התנועה והיציבה. בנוסף, אימונים אלו מתקיימים במגוון נרחב של חלופות, החל מאימוני כושר אישיים, דרך אימונים זוגיים המיועדים לבני זוג ולבני משפחה, ועד לאימונים קבוצתיים המונים מספר מצומצם של משתתפים בכל קבוצת אימון.

רוית למפל –מאמנת כושר אישית

רוית למפל, מאמנת כושר אישית ומייסדת מרכז ReMovemet, הינה בוגרת מכון וינגייט- בית הספר למאמנים ומדריכי ספורט, והיא בעלת התמחות מקצועית בטיפולי שיקום לאחר פציעות ושחיקה טבעית של הגוף. האימונים האישיים המועברים על ידי רוית למפל מיועדים לכל אחד ואחת מכם, בין אם מטרתכם היא ירידה במשקל, פיתוח הגוף, חיטוב ועיצוב הגוף, או לחילופין, אימון לצרכי טיפול בכאבי שרירים, אימון לצרכי שיקום תנועתי אורטופדי ועוד.

אימוני הכושר האישיים של רוית למפל מתקיימים גם ברמה האישית, גם ברמה הזוגית וגם במסגרת אימונים קבוצתית המיועדת ל-5 עד 10 משתתפים. האימון האישי המתקיים בין 45 ל-60 דקות, מתקיים בכל מקום באוויר הפתוח אותו בוחר המתאמן מראש.

תכנית האימונים האישית המיושמת על ידי רוית למפל, מותאמת לכל מאמן ומתאמנת באופן נפרד, וזאת לאחר מבדק ואבחון גופני. הידע המקצועי של רוית למפל, הן בתחום הטיפול השיקומי והן בתחום הכושר הגופי, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מתכנית אימונים המשביחה את איכות החיים באמצעות שילוב של כושר גופני ופעילות ספורטיבית בהתאמה אישית.

רוית למפל, מאמנת כושר אישית, מתמחה גם ביישום שיטות טיפול ועבודה עם ספורטאים מכל ענפי הספורט, ובעלת ניסיון רב בעבודה עם גולשים גלים ורוח מקצועיים וחובבניים כאחד.

תלמד עוד על התחום של פציעות ספורט


<< חזרה לרשימת המאמרים
לפגישת ייעוץ חינם >>
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים