שיקום אורטופדי

דלקות, פציעות ספורט, תאונות אישיות וניתוחים, כל אלו ועוד עלולים לגרום לטראומות גוף שאחד המאפיינים העיקריים שלה בא לידי ביטוי בצורת כאב, דבר המשפיע בחלק גדול מהמקרים על יכולת התנועה של הגוף. שיקום אורטופדי הינו הליך טיפולי במסגרתו מתבצע אבחון של מקור הכאב ומתבצעת עבודה לשיפור טווחי התנועה, הפחתת הכאב והשבת איכות החיים לאדם הסובל מאותם כאבים.

שיקום אורטופדי אצל רווית למפל

רוית למפל, מאמנת מוסמכת ובעלת התמחות בהליכי שיקום ואימון גופני לאחר פציעות ושחיקה טבעית של הגוף, ייסדה את מרכז ReMovement במסגרתו מיושמות שיטות טיפול המיועדות לצורך שיקום אורטופדי, הן לאחר פציעות וניתוחים, הן בהופעת כאבים הנגרמים כתוצאה מדלקות והן לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים באזורים שונים בגוף.

שיטת ReMovement מבוססת על ידע, היכרות והבנת מערכות התנועה של הגוף, והיא משלבת בתוכה מספר טכניקות שנועדו לאזן את הגוף, לנטרל את הכאב ולהשיב לאדם הסובל מהבעיה את יכולת התנועה. ההליך במסגרתו מיושמת שיטת ReMovement כולל בין היתר:

  • אבחון מעמיק ומקיף של מקור הכאב
  • איתור הכשל התנועתי המגביל את התנועה ומוביל לתחושת הכאבים
  • שיפור טווחי התנועה באמצעות אימון גופני
  • טיפול בכאבים כרוניים והקניית הרגלי תנועה למניעת הכאב בעתיד


שיטת
ReMovement לאחר ניתוח

שיקום אורטופדי לאחר ניתוח מיושם באמצעות שיטת ReMovement מייד לאחר שחרורו של המנותח מבית החולים. שיטה זו מיושמת באמצעות שיתוף פעולה מצד רופא ספורט מקצועי, ובאמצעות תכנית אימוני תנועה אישיים מתבצע הליך של החזרת התנועה והגדלת טווחי התנועה בהדרגתיות.


שיטת
ReMovement לפציעות ספורט

שיטה זו מתבססת על ראייה מערכתית של כל גוף ועל החלק הפצוע בפרט. באמצעות שיטה זו מיושמות פעולות תנועה המשיבות את יכולת התנועה לשריר.


שיטת
ReMovement לדלקות

תסמיני הדלקת מופיעים בצורת כאבים עזים באזור הנגוע, חום גוף גבוה, נפיחות האזור וכמובן תפקוד תנועתי לקוי כתוצאה מכך. במסגרת שיטת ReMovement לצרכי שיקום אורטופדי, מתבצעת פעולה המאבחנת את מקור הדלקת, ומיושמות מספר פעולות אימון אישיות שנועדו להגדיל את טווח התנועה ולהעלים את הכאב.


שיטת
ReMovement לכאבים

כאבי שרירים עלולים להופיע לאחר כל מאמץ פיזי. ברוב המקרים, הסיבה הנפוצה להופעת כאבי השריר היא טראומה שאותה הגוף חווה כתוצאה מפגיעה, חבלה או פציעה. שיקום אורטופדי בשיטת ReMovement, מאפשר לכם ליהנות מטיפול אפקטיבי המשיב את טווחי התנועה לשריר הכואב, וכפועל יוצא מכך, להפחית את עוצמת הכאב.

שיקום אורטופדי תנועתי

כלל שיטות ה- ReMovement לצרכי שיקום אורתופדי מיושמות על ידי רוית למפל מייסדת המרכז ומדריכת כושר מוסמכת. כל הליכי השיקום והטיפול מיושמים באמצעות רופא מלווה ורק לאחר אבחון ומבדק רפואי מקיף. כמו כן, נבנית תכנית אימונים תנועתית המותאמת לכל מקרה ומקרה באופן ספציפי.

לחצו על הקישור כדי לקבל עוד מידע על שיטות ה- ReMovement

כדי לקבל עוד מידע אפשר להתקשר ולתאם פגישת אבחון בחינם 054-7865008

 

<< חזרה לרשימת המאמרים
לפגישת ייעוץ חינם >>
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים